search

Kolagenum - Liofilizowany kolagen z ryb 15 saszetek

110,00 zł
Brutto

Kolagenum 1 stworzone zostało dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zachować dobrą formę i młody wygląd. Kolagenum to naturalny preparat składający się w 10% z czystego liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego oraz koziego i kobylego mleka, żurawiny, truskawki i maliny. Opakowanie: 15 saszetek x 5g (1 saszetka zawiera 0,5g liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego)

Ilość

 Kolagenum stworzone zostało dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zachować dobrą formę i młody wygląd.

 Kolagenum to naturalny preparat składający się w 10% z czystego liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego oraz koziego i kobylego mleka, żurawiny, truskawki i maliny.

Opakowanie: 15 saszetek x 5g (1 saszetka zawiera 0,5g liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego)

 

SPOSÓB UŻYCIA: zawartość saszetki zalać 50 ml przegotowanej, letniej wody; mieszać energicznie ok 1 min. do uzyskania jednolitej zawiesiny. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się spożywanie 1 porcji (saszetki) co drugi dzień. Powinno się spożywać nie więcej niż 1 porcję (saszetkę) na dzień. Preparat należy spożywać najlepiej na czczo minimum 1 godz. przed posiłkiem lub 3 godz. po ostatnim posiłku. Nie należy przekraczać dziennej porcji w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia oraz dla osób uczulonych bądź cierpiących na nietolerancje któregokolwiek ze składników preparatu.


SKŁADNIKI: liofilizowane kobyle mleko, liofilizowany owoc truskawki, liofilizowany kolagen pochodzenia rybiego, liofilizowane kozie mleko, liofilizowany owoc żurawiny, liofilizowany owoc maliny. W jednej saszetce preparatu znajduje się: 0,5g kolagenu.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

12