Ostatnie posty

Owoce liofilizowane

Kiedy chłodna pora roku sprawia, że w sklepach brakuje malin, a mandarynki nie wyglądają zachęcająco, skorzystaj z równie zdrowej alternatywy jaką są owoce liofilizowane w szczelnie zamkniętych torebkach. Dzięki liofilizacji, czyli sublimacji produktu zachowuje on swoje wartości odżywcze i zyskuje nietuzinkowy smak. Staje się suchy przemieniając się w zdrową przekąskę, która z powodzeniem zastąpi tradycyjne chipsy czy słone paluszki.

W naszej ofercie znajdziesz owocowe chipsy z jabłka, maliny, jagody i wielu innych owoców, dostępne również w wariancie mieszanym - w jednej paczce znajdziesz bogactwo kilku smaków. Są to naturalne produkty, które świetnie sprawdzą się również jako przekąska dla dzieci lub dodatek to wielu potraw. Wzbogacą na przykład smak śniadaniowego musli, tradycyjnych kompotów, deserów lodowych, herbat czy ciast.

 

Lekkie i poręczne opakowanie możesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły lub w podróż. Pojedynczy produkt dostępny w naszym sklepie zawiera 15/30 g owoców liofilizowanych. Producent zadbał, aby w każdej porcji znalazły się cenne witaminy i minerały, a także nasycone kwasy tłuszczowe i błonnik. Długi termin przydatności do spożycia zawdzięczamy procesowi odwadniania. W efekcie pozostaje jedynie sucha masa, zachowująca swoje wszystkie prozdrowotne właściwości.

 

Truskawki, ananasy, banany i inne owoce liofilizowane, które oferuje nasz sklep, nie zawierają dodanego cukru, konserwantów i sztucznych dodatków. Stanowią pełnowartościową przekąskę oraz smaczny dodatek do deserów, herbat i kaszek dla dzieci. Dzięki nim poczujesz smak lata o każdej porze roku.

Aktywne filtry