Zestaw Zdrowia nr 4
search
  • Zestaw Zdrowia nr 4
  • Zestaw Zdrowia nr 4
  • Zestaw Zdrowia nr 4
  • Zestaw Zdrowia nr 4

Zestaw Zdrowia nr 4

180,00 zł
Brutto

W zestawie prezentowym znajduje się :

Kolagenum Liofilizowane,

masa netto: 30 g

Bio Aronia,

masa netto: 36 g

Seler,

masa netto: 30 g

Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 180 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 180 punktów .


Produkty znajdujące się w zestawie prezentowym:

Bio Aronia liofilizowana w kapsułkach.

Owoce aronii zawierają m.in.: witaminy: C, B1, B2, B6, P, PP, E i A, minerały takie jak potas, fosfor, wapń, magnez, żelazo, miedź, mangan, molibden, jod, bor i kobalt, a także antocyjany, fenolokwasy, garbniki i pektyny.

Aronia to naturalne źródło korzystnych związków bioaktywnych polifenoli (antocyjanów, flawonoli, garbników) które pomagają utrzymać optymalny poziom antyoksydantów w organizmie. Antocyjany zawierają naturalnie występujące antyoksydanty, które wspierają zdrowy styl życia poprzez ochronę prze negatywnymi skutkami działania wolnych rodników.

SKŁADNIKI: Bio aronia liofilizowana 100%, otoczka kapsułki hydroksypropyloceluloza.

SPOSÓB UŻYCIA: zaleca się przyjmowanie od 1 do 3 kapsułek dziennie. Maksymalna porcja to 3 kapsułki (900 mg) na dobę. Kapsułki należy przyjmować doustnie i popija wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób uczulonych lub cierpiących na nietolerancję któregokolwiek ze składników preparatu.

120 kapsułek

Seler

SKŁADNIKI: Seler liofilizowany, otoczka kapsułki hydroksypropyloceluloza.

SPOSÓB UŻYCIA : zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 kapsułki (500 mg). Zalecana dzienna porcja zawiera 500 mg liofilizowanego selera. Kapsułki należy przyjmować doustnie i popijać dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób uczulonych lub cierpiących na nietolerancję któregokolwiek ze składników
preparatu.

120 kapsułek

Kolagenum liofilizowne to suplement diety, w którego skład wchodzą: wysokiej jakości liofilizowany kolagen pochodzenia rybiego (którego ilość w jednej kapsułce wynosi 125 mg, a w trzech kapsułkach 375 mg) wzbogacony o liofilizowane kozie i kobyle mleko oraz liofilizowane owoce aronii i żurawiny.

SPOSÓB UŻYCIA: zaleca się przyjmowane od 1 do 3 kapsułek dziennie. Maksymalna porcja to 3 kapsułki (750 mg) na dobę. Kapsułki należy przyjmować doustnie i popijać wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób uczulonych lub cierpiących na nietolerancję któregokolwiek ze składników preparatu.

SKŁADNIKI: liofilizowany kolagen pochodzenia rybiego 50% ( kolagen, elastyna, aminokwasy kolagenowe, aminokwasy elastynowe, kwas mlekowy), liofilizowane owoce: aronii i żurawiny, liofilizowane kozie mleko, liofilizowane kobyle mleko, otoczka kapsułki hydroksypropyloceluloza.

120 kapsułek

Specyficzne kody

EAN13
5907616706386

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt