Liofilizowana pietruszka
search
  • Liofilizowana pietruszka
  • Liofilizowana pietruszka

Liofilizowana pietruszka

7,41 zł
Brutto
Waga produktu: 20g Frakcja: płatki Pietruszka jest źródłem potasu, tiaminy i niacyny. Zawarty potas w liofilizowanej pietruszce pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, układu mięśni i pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.  Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu błony śluzowych.
Ilość

Pietruszka  liofilizowana jest suszona specjalną metodą liofilizacji potocznie nazwaną „suszenie mrozem”, dzięki której warzywa zachowują większość swoich wartości odżywczych, kształt, barwę, a smak i zapach jest bardziej wyraźny. 

Świeża nać pietruszki to skarbnica zdrowia. Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą. Zawiera wiele cennych składników mineralnych i właściwości leczniczych. Natka pietruszki ma szerokie zastosowanie w kuchni. Jest aromatyczna, dlatego najczęściej wykorzystywana jako ziołowa przyprawa dodawana do potraw wzbogacająca ich smak. Pietruszka jest źródłem potasu, tiaminy i niacyny. Zawarty potas w świeżej pietruszce pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, układu mięśni i pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu błon śluzowych. 

Warzywa suszone metodą liofilizacji zachowują większość właściwości świeżo zebranych warzyw, a właściwie przechowywane mają długi okres przydatności do spożycia, dzięki czemu można ich używać poza sezonem uprawnym i cieszyć się ich aromatem oraz smakiem.
 

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt