Liofilizowana pietruszka
search
  • Liofilizowana pietruszka
  • Liofilizowana pietruszka

Liofilizowana pietruszka

7,41 zł
Brutto
Waga produktu: 20g Frakcja: płatki Pietruszka jest źródłem potasu, tiaminy i niacyny. Zawarty potas w liofilizowanej pietruszce pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, układu mięśni i pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.  Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu błony śluzowych.
Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów .


Pietruszka  liofilizowana jest suszona specjalną metodą liofilizacji potocznie nazwaną „suszenie mrozem”, dzięki której warzywa zachowują większość swoich wartości odżywczych, kształt, barwę, a smak i zapach jest bardziej wyraźny. 

Świeża nać pietruszki to skarbnica zdrowia. Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą. Zawiera wiele cennych składników mineralnych i właściwości leczniczych. Natka pietruszki ma szerokie zastosowanie w kuchni. Jest aromatyczna, dlatego najczęściej wykorzystywana jako ziołowa przyprawa dodawana do potraw wzbogacająca ich smak. Pietruszka jest źródłem potasu, tiaminy i niacyny. Zawarty potas w świeżej pietruszce pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, układu mięśni i pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu błon śluzowych. 

Warzywa suszone metodą liofilizacji zachowują większość właściwości świeżo zebranych warzyw, a właściwie przechowywane mają długi okres przydatności do spożycia, dzięki czemu można ich używać poza sezonem uprawnym i cieszyć się ich aromatem oraz smakiem.
 

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt